Cennik-ozonowanie-pomieszczeń

Ozonowanie z celu odkażenia (dezynfekcji) i usuwania zapachów.

Ceny usuwania kwasu masłowego i innych trudnych zapachów ustalane są indywidualnie.

czasy ozonowania

Tabela czasów ozonowania dla generatora o wydajności 12 gramów Ozonu na godzinę

My używamy wydajniejszych generatorów 15 oraz 24 gramy ozonu na godzinę.

  • dojazd doliczamy 0,80 zł netto za kilometr
  • + opłata za parkowanie w strefie
  • Zapłata z góry (karta lub gotówka)
  • Abonament obejmuje 12 zabiegów ozonowania do realizacji w okresie 12 miesięcy, wykonywanych co najmniej raz na trzy miesiące.
  • Przy ozonowaniu w celu likwidacji uciążliwych zapachów o bardzo silnym natężeniu, zabieg czasami trzeba powtórzyć dwa lub więcej razy.
  • Stawka za ponowne ozonowanie to 70 % wartości cennikowej (nie dotyczy abonamentu lub ceny promocyjnej)

Ze względu na różne pochodzenie zapachów, a szczególnie w przypadku zaniedbanych lub nieumiejętnie usuwanych,a które wsiąkły w podkład, nie zawsze można je usunąć za pomocą ozonowania. W tego typu przypadkach stosujemy specjalistyczne preparaty chemiczne do usuwaniu nieprzyjemnych zapachów aplikowane nowoczesną technologią Mikro-Dyfuzji.

Środki aplikowane mikro-dyfuzorem radzą sobie z zapachami chemicznymi (lakiery, farby) czy biologicznymi (mocz,wymiociny,kwasy organiczne, itp.) i nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt.

Również w przypadku likwidacji form przetrwalnikowych bakterii (np. prątki gruźlicy), które wykazują większą oporność na czynniki chemiczne i fizyczne niż ich formy wegetatywne (formy żywe), należy przeprowadzić proces który potocznie nazywa się “dezynfekcją wysokiego poziomu”. Ozonowanie przeprowadzamy dłużej oraz stężeniem co najmniej 3x wyższym od odkażania. Przekłada się to również na wyższą cenę.W tych przypadkach prosimy o kontakt z nami.